ELAN massažibuss - Tunne elust mõnu!

Massaaž on tuntuim stressileevendus- ja pingemaandus viis. See kiirendab ainevahetust, taastab kaotsiläinud energiat ja toob täiusliku rahulolu. Pakume võimalust erinevate massaažide nautimiseks meie liikuvas massaažisalongis ehk massaažibussis, mille saate kutsuda kõikjale, kuhu autoga hästi ligi pääseb. Meie buss sisaldab kõike hädavajalikku, et klient saaks ennast mugavalt tunda, on kvaliteetne elektriline massaažilaud, riietevahetusruum ja vajadusel wc kasutamise võimalus.

Bussis tavapäraselt pakutav massaaž on segu erinevatest massaaži liikidest, energiaravi ja osteopaatia võtetest, aga saab tellida ka klassikalist-, lümfi-, kosmeetilist- või bioenergiamassaaži aparaadiga massaaži.

Iga massaaž on looming, mis võtab arvesse konkreetse kliendi soove ja vajadusi.

Massaaži hind:

Meie hinnad sõltuvad teenuse osutamise piirkonnast, massaaži kestusest ja klientide arvust. Rohkem kui nelja samal päeval ja samas kohas massaaži sooviva kliendi puhul pakume soodsamat hinda.

50 min massaaži hind jääb vahemikku 35 - 45 eurot.

Võimalus on tellida nii lühema, kui pikema kestusega massaaži (25 min hinnavahemik 20 -25 €, 80 min - hinnavahemik 50 - 60 €), aga miinimum väljasõidu tasu on 70 €. Tõhelast rohkem kui 25 km kaugusele bussi tellides lisandub kohalesõidu tasu.

Tõhela Paadipesas massaaži soodushinnad! (30 min - 20 €, 50  min - 35 €)

Helista, küsi pakkumist ja telli massaažisalong oma ukse taha!

Lisainfo ja aegade broneerimine 5635 9313 Elo